Liga Dynasty Fantasy NBA

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-12-18 22:36:23

jkrecidlo
Commissioner
Dołączył: 2016-07-09
WindowsOpera 49.0.2725.47

Szukamy nowego GMa i kilka innych kwestii

Hej!

Dziś (18.12) zaktualizowałem bazę danych o wszystkie wymiany, zwolnienia z niegwarantowanych kontraktów, etc. Sprawdźcie, czy u Was wszystko się zgadza. Jeśli będą jakieś problemy, poprawię lub wytłumaczę [dblpt])

Rozpoczynamy intensywne poszukiwania nowego gracza, w miejsce Adriana prowadzącego Miami Heat. Trzeba będzie ustalić jakiś sposób na to, aby nowa osoba przejmująca drużynę nie przejmowała wraz z nią problemu z nierozegranymi meczami i gigantyczną karą, która zepchnęłaby go praktycznie na koniec loterii draftu. Jakieś pomysły? Nowego GMa potrzebujemy znaleźć jak najszybciej i każdy chętny zostanie rozpatrzony [dblpt])

Problem nierozegranych gier dotyka jednak także Portland Trail Blazers (na dziś ponad 50 nierozegranych gier), Wizards (+40), Bulls (+40), Spurs (+40 spowodowane zbyt małą liczbą graczy) czy Orlando (+30). Rozumiem, że to dla niektórych taktyka, ale tak dużego marginesu nie będzie dało się z czasem nadrobić i może być płacz przed loterią draftu.

Na dziś najważniejsze jest znalezienie nowego GMa. Jak macie chętnego, dajcie znać [dblpt])

Offline

#2 2017-12-19 12:28:39

bulek
General Manager
Dołączył: 2016-08-17
Drużyna: New York Knicks
Windows 7Chrome 63.0.3239.84

Odp: Szukamy nowego GMa i kilka innych kwestii

Ja w innej kwestii.

Czy karany będzie na niedobór rozegranych meczy również GM ze sporą ilością połamanych graczy, tak jak ja z Sethem, Bevem, Millsapem czy Jabarim?

Offline

#3 2017-12-19 16:02:20

Robertmazi
General Manager
Skąd: Łódź
Dołączył: 2016-07-11
Drużyna: Hornets
WindowsFirefox 57.0

Odp: Szukamy nowego GMa i kilka innych kwestii

jkrecidlo napisał/a:

Rozpoczynamy intensywne poszukiwania nowego gracza, w miejsce Adriana prowadzącego Miami Heat. Trzeba będzie ustalić jakiś sposób na to, aby nowa osoba przejmująca drużynę nie przejmowała wraz z nią problemu z nierozegranymi meczami i gigantyczną karą, która zepchnęłaby go praktycznie na koniec loterii draftu. Jakieś pomysły? Nowego GMa potrzebujemy znaleźć jak najszybciej i każdy chętny zostanie rozpatrzony [dblpt])

Zgłaszałem wymianę GMa po 2 tygodniach sezonu, gdy nie było tak wielkiego problemu z GP, zaczynamy działać po 2 miesiącach. Jeśli stracą na tym inne zespoły z loterii, to ja już wolę zepchnąć Miami na sam dół.

A co do bazy, to mam BR do Dekkera, chociaż to mało ważne patrząc na to, co gra. [dblpt])

Ostatnio edytowany przez Robertmazi (2017-12-19 16:05:44)

Offline

#4 2017-12-19 17:42:01

Decos20
General Manager
Dołączył: 2016-08-19
Drużyna: Houston Rockets
Windows 7Firefox 49.0

Odp: Szukamy nowego GMa i kilka innych kwestii

Rozgrywanie gier w trakcie sezonu:

Każdy GM zobowiązany jest do wykorzystania wszystkich slotów, w tym również 2 slotów wynikających z buga Yahoo tj. łącznie 822 sloty = 10*82+2. W przypadku ich niewykorzystania, będzie stosowany poniższy system kar istotny dla corocznych draftów rookie:

822-802: brak kary
801-792: +5 punktów ROTO
791-782: +15 punktów ROTO
781-772: +30 punktów ROTO
771-762: +40 punktów ROTO
761-752: +50 punktów ROTO
>70 nierozegranych gier będzie podstawą do wyrzucenia danego gracza z zaszczytnego grona menadżerów LDFNBA.

Odnośnie Miami: należy przedstawić ewentualnym chętnym sytuację drużyny jaką mieliby przejąć i niech się z tym liczą. Tylko w ten sposób upodobnimy Dynasty do rzeczywistej gry, a o to chyba w tym formacie chodzi.
I oczywiście tylko i wyłącznie w przypadku nowego GMa przejmującego tą drużynę w grę wchodzi ewentualna amnestia dotycząca pozostanie w lidze przy przekroczeniu limitu nierozegranych gier.




W kwestii Bulka: z kontuzji wynika większość niedoborów rozegranych meczów. Kontuzje to część gry i trzeba się z nimi liczyć. Absurdem byłoby ocenianie ilu meczów ktoś nie dograł przez kontuzje, a ile przez olewactwo.

Offline

#5 2017-12-19 20:56:39

TheDrwalu
General Manager
Dołączył: 2017-06-29
Drużyna: Phoenix Suns
Windows 8Chrome 63.0.3239.84

Odp: Szukamy nowego GMa i kilka innych kwestii

Proponuję na potrzeby draftu potraktować Miami jak expansion team i poza losowaniem przyznać im pick gdzieś w połowie loterii, chociażby #5, ew. z zapisem o punktach karnych i obsuwie w drafcie, jeśli nowy GM do końca sezonu będzie miał więcej niedogranych meczów niż w momencie przejęcia drużyny- oczywiście dostosowane do tego, że przejmie zespół mniej więcej w połowie sezonu, czyli:
10-14 więcej niedogranych(zamiast 20)- 5 pkt ROTO
15-19 więcej niedogranych- 15 pkt ROTO
20-24 więcej niedogranych- 30 pkt ROTO
25-29 więcej niedogranych- 40 pkt ROTO
30-34 więcej niedogranych- 50 pkt ROTO
+35 więcej niedogranych- out z ligi i znowu szukamy zastępstwa


Twitter: @PiotrDrwalu

Offline

#6 2017-12-19 22:15:21

devolaj
Commissioner
Dołączył: 2017-06-30
Drużyna: Orlando Magic
Windows 7Firefox 57.0

Odp: Szukamy nowego GMa i kilka innych kwestii

jkrecidlo napisał/a:

Problem nierozegranych gier dotyka jednak także Portland Trail Blazers (na dziś ponad 50 nierozegranych gier), Wizards (+40), Bulls (+40), Spurs (+40 spowodowane zbyt małą liczbą graczy) czy Orlando (+30). Rozumiem, że to dla niektórych taktyka, ale tak dużego marginesu nie będzie dało się z czasem nadrobić i może być płacz przed loterią draftu.

Nie wiem jak inni, ale o moje mecze nie musisz się martwić, mamy dopiero grudzień, zresztą to pokazuje tylko trend. Miałem problem z PF, ale już sobie poradziłem.

Offline

#7 2017-12-20 01:36:57

Wooden
General Manager
Dołączył: 2017-12-20
Windows 7Chrome 63.0.3239.84

Odp: Szukamy nowego GMa i kilka innych kwestii

Niech ktoś mi opowie na priv o tej drużynie

Offline

#8 2017-12-20 03:02:25

jkrecidlo
Commissioner
Dołączył: 2016-07-09
WindowsOpera 49.0.2725.47

Odp: Szukamy nowego GMa i kilka innych kwestii

bulek napisał/a:

Ja w innej kwestii.

Czy karany będzie na niedobór rozegranych meczy również GM ze sporą ilością połamanych graczy, tak jak ja z Sethem, Bevem, Millsapem czy Jabarim?

Tak jak pisali chłopacy wyżej - to gra losowa, niestety, z kontuzjami trzeba się liczyć. Nie masz aż tak dużego deficytu, aby nie dało się go nadrobić. Przy kreatywnym zarządzaniu da radę [sred])

Wooden napisał/a:

Niech ktoś mi opowie na priv o tej drużynie

Odezwę się do Ciebie w środę [dblpt])

Decos20 napisał/a:

I oczywiście tylko i wyłącznie w przypadku nowego GMa przejmującego tą drużynę w grę wchodzi ewentualna amnestia dotycząca pozostanie w lidze przy przekroczeniu limitu nierozegranych gier.

Bez wątpienia, tutaj nie można by było rozmawiać o wyrzuceniu z ligi. Ale z drugiej strony, nie rozumiem, dlaczego nowy GM miałby cierpieć za to, że jego poprzednik przez 2 miesiące nie grał zbyt dużo.

Podoba mi się pomysł Drwala, aby w przypadku Miami zredukować kary za niedogranie meczu. Teraz jest ich w chuj, ale np. zredukowanie ich o połowę lub 2/3 byłoby wyczynem, który wg mnie nie zasługiwałby na dodatkowe karanie. Warto byłoby ustalić jakąś szczególną drabinkę kar dla Miami w tym sezonie. Kwestia do obgadania.

Robertmazi napisał/a:

Zgłaszałem wymianę GMa po 2 tygodniach sezonu, gdy nie było tak wielkiego problemu z GP, zaczynamy działać po 2 miesiącach. Jeśli stracą na tym inne zespoły z loterii, to ja już wolę zepchnąć Miami na sam dół.

Tak, ale dostałem zapewnienie, że Adrian będzie grał, etc. Niestety, jestem głupio wierzącym w ludzi człowiekiem. Ale miarka się przebrała.

Robertmazi napisał/a:

A co do bazy, to mam BR do Dekkera, chociaż to mało ważne patrząc na to, co gra.

dodałem [sred])

Offline

#9 2017-12-20 17:42:39

Robertmazi
General Manager
Skąd: Łódź
Dołączył: 2016-07-11
Drużyna: Hornets
WindowsFirefox 57.0

Odp: Szukamy nowego GMa i kilka innych kwestii

Też wierzyłem w Adriana. Rok temu nie było z nim problemu i dałem mu zespół w swojej lidze. Na szczęście poradziłem sobie z jego brakiem aktywności trochę wcześniej.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
teammajer - holdshoy - pes - smakciszy17 - butlewski