Liga Dynasty Fantasy NBA

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-12-21 01:21:38

jkrecidlo
Commissioner
Dołączył: 2016-07-09
WindowsOpera 49.0.2725.47

Nowy GM: Wooden

Witamy serdecznie w gronie graczy Maćka Staszewskiego, który zastępuje Adriana i przejmuje Miami Heat od środy włącznie.

Maciek to bardzo doświadczony gracz w Fantasy, który lubi agresywnie wymieniać, więc uwaga przy negocjowaniu wymian [sred])

Do ustalenia pozostaje kwestia kary za nierozegrane mecze. Chciałbym, abyście się wypowiedzieli w tej kwestii, jakie jest najlepsze rozwiązanie, aby Maciek nie cierpiał szczególnie przez błędy poprzedniego GMa.

Offline

#2 2017-12-21 05:50:41

fluber
General Manager
Dołączył: 2016-08-15
Drużyna: Milwaukee Bucks
WindowsChrome 63.0.3239.84

Odp: Nowy GM: Wooden

Serio, Maciek Staszewski jest tym graczem, który potrzebuje zmian w regulaminie i udogodnień, żeby nie było mu za ciężko? Przecież, jak nie będzie tej kary za nierozegrane mecze, to w przyszłym sezonie rozniesie nam ligę... A tak przynajmniej wygra po walce:)


2016/17: silver

Offline

#3 2017-12-21 09:24:47

bulek
General Manager
Dołączył: 2016-08-17
Drużyna: New York Knicks
Windows 7Chrome 63.0.3239.84

Odp: Nowy GM: Wooden

Ja bym zmienił tylko obniżył próg kary. Czyli do 792 meczy bez kary, od 782-791 5 pkt kary, dalej 10 itd. Czyli to samo co w regulaminie tylko z likwidacją progu 802-822.

Offline

#4 2017-12-21 14:04:03

jkrecidlo
Commissioner
Dołączył: 2016-07-09
WindowsOpera 49.0.2725.47

Odp: Nowy GM: Wooden

Ale Maciek ma do nadrobienia 172 mecze [sred]) Nadrobienie 140, a tyle byłoby konieczne do spełnienia warunków braku kary, wydaje mi się nierealne. Dlatego wg mnie trzeba pójść na jakiś mocny kompromis, ze zmniejszeniem progu kary o np. 1/3 obecnej straty (czyli bez kary miałby od ~760-770)

Offline

#5 2017-12-21 16:58:31

Decos20
General Manager
Dołączył: 2016-08-19
Drużyna: Houston Rockets
Windows 7Opera 49.0.2725.64

Odp: Nowy GM: Wooden

Kary nie są nakładane na GMów, tylko na zespoły, więc dlaczego zespół ma być inaczej traktowany ze względu na zmianę GMa?
Te nierozegrane gry mają wpływ na układ tabeli, wiec jeśli zespół ma być pozbawiany kary to jak zostanie to wynagrodzone pozostałym zespołom? Statystyki z niedogranych meczów zostaną dodane?
Karą dla GMa za niedograne mecze jest wykluczenie, tutaj i owszem, nowy GM nie powinien jej ponosić, bo wykluczony został już poprzedni, on poniósł karę.

Offline

#6 2017-12-21 17:44:32

Wooden
General Manager
Dołączył: 2017-12-20
Windows 7Chrome 63.0.3239.84

Odp: Nowy GM: Wooden

Jeśli mogę:
Y! zakłada, że grając 10 graczami non stop zostało do rozegrania 510 gier.
Brakuje mi ponad 170.
Załóżmy że do końca sezonu będę miał cały czas 2 sloty zajęte kontuzjowanym graczem (1 przez Knighta drugi przez kogoś innego). To rozsądne założenie w dynastii.
Już samo to powoduje, że gdybym teoretycznie mógł grać non stop 13 graczami, mogę nadrobić tylko 153, teoretycznie
Dołóżmy do tego kolejny slot na małe kontuzje, DNP-CD itd, to powoduje, że realnie jestem w stanie nadrobić raptem 102 gry
Trzeba jeszcze odjąć rozsądny margines błędu na pokrywające się jednego dnia mecze pozycje itd.
Tak naprawdę możliwe do nadrobienia realnie jest 50-60 spotkań.
Proponuję żeby przyjąć założenie, że jeśli zejdę poniżej 120 nierozegranych spotkań do końca sezonu, nie będę karany

Wiadomość dodana po 01 min 58 s:

Decos20 napisał/a:

Kary nie są nakładane na GMów, tylko na zespoły, więc dlaczego zespół ma być inaczej traktowany ze względu na zmianę GMa?
Te nierozegrane gry mają wpływ na układ tabeli, wiec jeśli zespół ma być pozbawiany kary to jak zostanie to wynagrodzone pozostałym zespołom? Statystyki z niedogranych meczów zostaną dodane?
Karą dla GMa za niedograne mecze jest wykluczenie, tutaj i owszem, nowy GM nie powinien jej ponosić, bo wykluczony został już poprzedni, on poniósł karę.

Z prostego powodu - bez sensu byłoby dla mnie przejmować drużynę, która nie ma żadnych szans grać o cokolwiek i równocześnie żadnych szans na rozsądny pick i źródłem tej podwójnej kary na starcie byłoby tylko to, że poprzedni GM nawet jak parówa nie ustawił składu.

Offline

#7 2017-12-21 17:52:45

jkrecidlo
Commissioner
Dołączył: 2016-07-09
WindowsOpera 49.0.2725.47

Odp: Nowy GM: Wooden

Ja też wychodzę z założenia, że trzeba zredukować liczbę rozegranych meczów nie do zera, a do jakiejś rozsądniejszej liczby. Ja bym za próg karania ustalił 100 nierozegranych gier, 101-110 5 punktów kary, etc.

A co do Knighta i drugiego kontuzjowanego - Knighta możesz zwolnić z gwarantowanego kontraktu, masz sporo miejsca w salary [sred])

Offline

#8 2017-12-21 18:05:18

fluber
General Manager
Dołączył: 2016-08-15
Drużyna: Milwaukee Bucks
WindowsChrome 63.0.3239.84

Odp: Nowy GM: Wooden

Progi kar są przecież ustalone po to, żeby nikt na chama nie opuszczał meczów dla wyższego picku w drafcie, trzeba znaleźć jakieś kompromisowe rozwiązanie, bo z jednej strony Nets mają Leonarda, Goberta i Turnera ( żadnego interesu w tym, żeby oddawać Goberta + wymiana gracza, który gra ciągle - Cousinsa, na gracza, który będzie jeszcze opuszczał gry - Leonarda ) + pewny 1 pick w drafcie jeżeli unikną kary. Wooden jest zbyt doświadczonym i zbyt cwanym graczem, żeby tego nie wiedzieć:) Jak ktoś chce likwidować karę, to ok, ale przy okazji policzy punkty tak, jakby TOP 10 graczy Nets było wystawianych, bo ostatnie miejsce w lidze nie oddaje siły tej drużyny w żadnym stopniu.


2016/17: silver

Offline

#9 2017-12-21 18:29:46

Wooden
General Manager
Dołączył: 2017-12-20
AndroidChrome 63.0.3239.111

Odp: Nowy GM: Wooden

jkrecidlo napisał/a:

A co do Knighta i drugiego kontuzjowanego - Knighta możesz zwolnić z gwarantowanego kontraktu, masz sporo miejsca w salary [sred])

A czemu miałbym zwalniać tak wartościowego gracza tylko po to żeby gonić gry? Jeszcze go drogo sprzedam przecież

Offline

#10 2017-12-21 22:38:03

Decos20
General Manager
Dołączył: 2016-08-19
Drużyna: Houston Rockets
Windows 7Firefox 49.0

Odp: Nowy GM: Wooden

fluber napisał/a:

Progi kar są przecież ustalone po to, żeby nikt na chama nie opuszczał meczów dla wyższego picku w drafcie, trzeba znaleźć jakieś kompromisowe rozwiązanie, bo z jednej strony Nets mają Leonarda, Goberta i Turnera ( żadnego interesu w tym, żeby oddawać Goberta + wymiana gracza, który gra ciągle - Cousinsa, na gracza, który będzie jeszcze opuszczał gry - Leonarda ) + pewny 1 pick w drafcie jeżeli unikną kary. Wooden jest zbyt doświadczonym i zbyt cwanym graczem, żeby tego nie wiedzieć:) Jak ktoś chce likwidować karę, to ok, ale przy okazji policzy punkty tak, jakby TOP 10 graczy Nets było wystawianych, bo ostatnie miejsce w lidze nie oddaje siły tej drużyny w żadnym stopniu.

Otóż to, o to mi też chodziło, ale napisałem o tym w kontekście wpływu na inne drużyny, Fluber dopisał tu jeszcze wpływ na drużynę Miami. Wiadomo, że mniej gier to większa szansa na niższe miejsce, a co za tym idzie wyższy pick. Dlatego pozbawiając kary drużynę Miami (bo karana jest tu właśnie drużyna, nie GM), właściwie dajemy tej drużynie bonus, pozwalając na zajęcie ostatniego miejsca niemalże z urzędu.
I tak jak pisałem wcześniej, kto wie jaki wpływ mają te nierozegrane mecze, niedodane statystyki na układ tabeli, komu i ile pkt Miami mogliby zabrać będąc w jakichś statystykach wyżej..


Wooden napisał/a:

Z prostego powodu - bez sensu byłoby dla mnie przejmować drużynę, która nie ma żadnych szans grać o cokolwiek i równocześnie żadnych szans na rozsądny pick i źródłem tej podwójnej kary na starcie byłoby tylko to, że poprzedni GM nawet jak parówa nie ustawił składu.

Jeśli mamy Twojej drużynie dawać bonusy na starcie to lepiej będzie usunąć ja całkiem od przyszłego sezonu, wrzucając wszystkich graczy na FA. Jeśli chcesz się podjąć prowadzenia drużyny Miami w takim stanie jakim ją zastajesz to super, jeśli nie to przymusu przecież nie ma.

Offline

#11 2017-12-22 00:14:11

Wooden
General Manager
Dołączył: 2017-12-20
AndroidChrome 63.0.3239.111

Odp: Nowy GM: Wooden

Biorę tę drużynę i rozumiem że dla Ciebie uczciwa jest podwójna kara na start - brak możliwości rywalizacji i brak możliwości walki o pick

Offline

#12 2017-12-22 00:40:49

Decos20
General Manager
Dołączył: 2016-08-19
Drużyna: Houston Rockets
Windows 7Firefox 49.0

Odp: Nowy GM: Wooden

Tak, bo to kary dla drużyny i są one uczciwe wobec pozostałych. Ciebie za to, jako GMa omija kara wyrzucenia z ligi za niewykorzystane przez drużynę sloty, bo Ty indywidualnie się do tego nie przyczyniłeś.

Żeby uczciwie zmniejszyć limity należałoby "wykorzystać sloty" wstecz, tzn. dodać statystyki graczy za wcześniejsze mecze. Ale tego raczej się zrobić nie da, a nawet jeśli, to których graczy statystyki dodać i za które mecze?

Offline

#13 2017-12-22 01:21:52

Wooden
General Manager
Dołączył: 2017-12-20
AndroidChrome 63.0.3239.111

Odp: Nowy GM: Wooden

Ekhm nie są wobec nowego gracza. Spójrz na mnie - wchodzę i biorę stracony sezon drużyny. Chcesz żebym się angażował i zapierdalał żeby wszystkim grało się tu dobrze a samemu nie miał z tego ani szansy walki ani picku. Gdzie tu sens?
Za to przy Twoim podejściu najbardziej na świecie opłaca mi się wrzucić wszystkich na ławkę, w ogóle nie zaglądać na Y i zająć się tylko forum. I tak będę miał gówniany pick, i tak nie powalczę, a zaoszczędzę czas i zajmę się tym co ważne dla mnie czyli forum i przyszłym sezonem. W ten sposób masz też gwarancję że nikomu nie urwę żadnych punktów [dblpt])

Offline

#14 2017-12-22 01:57:02

Decos20
General Manager
Dołączył: 2016-08-19
Drużyna: Houston Rockets
Windows 7Firefox 49.0

Odp: Nowy GM: Wooden

W ten sposób przekroczysz, jak Twój poprzednik, limit slotów i zostaniesz wyrzucony z ligi. [sred])

Będziesz miał szansę walki o wygraną lub pick w przyszłym sezonie. Ten sezon możesz dograć w ramach zapoznania i pokazania nam, że jesteś aktywny i zapełniasz sloty.

Przyjmujesz widzę postawę: "ratuję Wam dupy przejmując drużynę, dajcie mi za to bonusy" (bo brak/złagodzenie kary będzie jednocześnie bonusem). A rzeczywistość jest taka, że sezon Miami już i tak jest spisany na straty i nic nam tu nie uratujesz (walczysz jedynie o swoje korzyści), możemy go dokończyć nawet bez GMa tej drużyny, po sezonie kogoś poszukać albo usunąć team. Ale myślę, że mimo wszystko jak ktoś zacznie grę po sezonie to dostanie całkiem niezły skład i choć może nie najlepszy pick, to wtedy nie będzie tego postrzegał jako karę, jak Ty obecnie, dołączając w trakcie sezonu.

A jest też jeszcze jedna opcja: przed tym sezonem zmieniło się aż 5 GMów, rozegrane to zostało tak, że wybierali sobie graczy i picki porzuconych drużyn w dodatkowym mini drafcie. Na razie nie wiadomo ilu GMów w tym roku trzeba będzie zastąpić..

Offline

#15 2017-12-22 02:10:38

Wooden
General Manager
Dołączył: 2017-12-20
AndroidChrome 63.0.3239.111

Odp: Nowy GM: Wooden

Masz prawo do swojej opinii.
Nie chce mi się już powtarzać.
Zostawię to decyzji komisarza

Offline

#16 2017-12-22 05:39:14

fluber
General Manager
Dołączył: 2016-08-15
Drużyna: Milwaukee Bucks
WindowsChrome 63.0.3239.84

Odp: Nowy GM: Wooden

Proponuję komisarzowi, żeby zastanowił się nad następującym rozwiązaniem ( jeżeli już koniecznie chce kombinować z regulaminem), żeby zapisał statystyki Nets na przedwczoraj i zrobił tabelę na totalach na koniec sezonu od przedwczoraj, aby ustalić miejsce Heat w drafcie. Ta drużyna na średnich wcale nie jest najgorsza w lidze, nie jest nawet w najgorszej piątce, topowy pick w drafcie to byłaby duża nagroda.


2016/17: silver

Offline

#17 2017-12-22 10:14:40

bulek
General Manager
Dołączył: 2016-08-17
Drużyna: New York Knicks
Windows 7Chrome 63.0.3239.84

Odp: Nowy GM: Wooden

Ok, moja propozycja uwzględniała zbyt duże zaostrzenie, ale propozycja Decosa to jest istne kuriozum, by powiedzieć po prostu delikatnie. Nowego Gm-a nie można w żaden sposób karać za to, że informacja o przejęciu drużyny padła zbyt późno. Powinien mieć możliwość walki o swój pick, ale też nie możemy iść na to, by mógł hodować takiego typka jak Knight bez przeszkód - Rycerz to taki sam zblazowany gracz jak Parsons i jego miejsce jest na FA. Tzn inaczej - to, czy trzyma go w teamie czy nie to indywidualna sprawa każdego GM-a, ale jeśli wyoutowanie go daje możliwość podreperowania slotów, należy się pochylić nad tym rozwiązaniem.

Co do propozycji Flubera jestem przeciwny sztucznemu ustalaniu tabeli, bo takie coś nie pobudza do odrabiania slotów, a właśnie to powinno być naszym celem. Przy tej propozycji opłaca się brać Blake'ów i innych tego typu zawodników. Jak to się ma do sytuajci innego teamu, np. mojego, przy posiadaniu Beva, Jabariego, Millsapa czy nie łapiącego się do składu Swanigana? Dajmy Woodenowi ulgę, ale nie priorytet. Bo coś mi się wydaje, że te pojęcia są mylone.

Offline

#18 2017-12-22 11:18:05

Wooden
General Manager
Dołączył: 2017-12-20
AndroidChrome 63.0.3239.111

Odp: Nowy GM: Wooden

Jak policzyłem powyżej- gonienie slotów wcale nie jest łatwe, ale jestem gotów się tego podjąć. 50-60 to realna wartość do nadrobienia, zejście poniżej -100 będzie trudne ale mogę spróbować
W interesie ligi jest motywowanie mnie do gonienia, wchodząc w okolice 100 nierozegranych gier już pokradnę ludziom punkty.
Co do Knighta to dobry filler do potencjalnej wymiany - na razie nie opłaca mi się go zwalniać, po prostu

Ostatnio edytowany przez Wooden (2017-12-22 11:19:38)

Offline

#19 2017-12-22 12:25:35

Decos20
General Manager
Dołączył: 2016-08-19
Drużyna: Houston Rockets
Windows 7Firefox 49.0

Odp: Nowy GM: Wooden

bulek napisał/a:

Ok, moja propozycja uwzględniała zbyt duże zaostrzenie, ale propozycja Decosa to jest istne kuriozum, by powiedzieć po prostu delikatnie. Nowego Gm-a nie można w żaden sposób karać za to, że informacja o przejęciu drużyny padła zbyt późno. Powinien mieć możliwość walki o swój pick, ale też nie możemy iść na to, by mógł hodować takiego typka jak Knight bez przeszkód - Rycerz to taki sam zblazowany gracz jak Parsons i jego miejsce jest na FA. Tzn inaczej - to, czy trzyma go w teamie czy nie to indywidualna sprawa każdego GM-a, ale jeśli wyoutowanie go daje możliwość podreperowania slotów, należy się pochylić nad tym rozwiązaniem.

Co do propozycji Flubera jestem przeciwny sztucznemu ustalaniu tabeli, bo takie coś nie pobudza do odrabiania slotów, a właśnie to powinno być naszym celem. Przy tej propozycji opłaca się brać Blake'ów i innych tego typu zawodników. Jak to się ma do sytuajci innego teamu, np. mojego, przy posiadaniu Beva, Jabariego, Millsapa czy nie łapiącego się do składu Swanigana? Dajmy Woodenowi ulgę, ale nie priorytet. Bo coś mi się wydaje, że te pojęcia są mylone.


Nie chodzi tu o karę za to, że informacja padła za późno. W tej chwili należy już rozpatrywać sezon Miami jako stracony. I żadne rozwiązanie tego nie zmieni, bo tych straconych slotów się nie nadrobi. Powinniśmy myśleć o rozwiązaniu na przyszły sezon, by taka sytuacja się nie powtórzyła. I w tym kontekście zmiana GMa teraz jest działaniem z wyprzedzeniem. Wooden przejmując zespół teraz może podszykować go sobie do walki w przyszłym sezonie (o co będzie walczył, to już jego sprawa). I tu jest już bonus, czas jaki dostanie na opanowanie nowej drużyny, którą generalnie ktoś powinien przejąć dopiero po sezonie, bo taki jest regulamin, gracz zostaje wyrzucony jeśli nie wykorzysta odpowiedniej ilości slotów, ale dzieje się to po sezonie, bo wtedy wiadomo ilu slotów kto nie dograł.

Dlatego tak jak pisałem wyżej, jeśli Wooden nie chce przejąć drużyny w stanie jaki zastał to poczekajmy do końca sezonu, po sezonie znajdziemy kogoś kto z pewnością chętnie przejmie drużynę w stanie jakim ją zastanie i nie będzie nawet słowa o tym że chce wyższy pick, bo nie chce być karany za poprzednika.

A dlaczego Woodenowi ma zależeć na wypełnianiu slotów skoro i tak ich nie nadrobi? Ano dlatego, że sam też może wylecieć z ligi jeśli ich nie będzie wypełniał. I tu powinniśmy zastosować rozwiązanie proporcjonalne, tzn. nie wylatuje z ligi po powyżej 70 niedogranych slotach, tylko około  43-44, bo zostało około 62% sezonu do końca.

Jeszcze raz podkreślam, Wooden nie robi nam już w tej chwili żadnej przysługi, kilka tygodni temu jeszcze pewnie tak, ale teraz już nie zmieni w tym sezonie sytuacji drużyny, którą przejmuje, więc nie rozumiem z jakiej racji ma dostać ulgi.

Offline

#20 2017-12-22 13:02:59

jordan20
General Manager
Skąd: nowa sól
Dołączył: 2016-07-07
Drużyna: ATLANTA HAWKS
Windows 7Firefox 57.0

Odp: Nowy GM: Wooden

zgadzam sie w 100% z decosem !

podoba mi sie tez pomysl flubera ,,statystyki Nets na przedwczoraj i zrobił tabelę na totalach na koniec sezonu od przedwczoraj, aby ustalić miejsce Heat w drafcie``


2016/17: tank (20. miejsce)

Offline

#21 2017-12-22 14:41:22

Wooden
General Manager
Dołączył: 2017-12-20
AndroidChrome 63.0.3239.111

Odp: Nowy GM: Wooden

Nie będę kopał się z końmi Panowie. Tyle że wersja Decosa oznacza że macie gwarantowane u mnie 28-40 punktów na koniec i jakieś 200 nierozegranych gier łącznue czyli będę non-factorem, wersja Flubera też, bo mogę wtedy sobie pozwolić na skrajnie agresywny tank. A wersja kiedy uniknę dodatkowej kary schodząc poniżej 100 nierozegranych spotkań znaczy że jeszcze będę się liczył w niektórych kategoriach punktowych, pewnie przekraczając próg 50-60 punktów co poprawi wszystkim przyjemność z grania.
Rozumiem wasze argumenty a wy zrozumcie moje.
Dla mnie bez odbioru, czekam na decyzję Kuby

BTW - daliście mi low5 zespół ligi w kształcie w jakim go przejąłem i odmawiacie prawa do picku [dblpt])

Ostatnio edytowany przez Wooden (2017-12-22 16:03:01)

Offline

#22 2017-12-22 15:35:10

fluber
General Manager
Dołączył: 2016-08-15
Drużyna: Milwaukee Bucks
WindowsChrome 63.0.3239.84

Odp: Nowy GM: Wooden

Mogę rzucić jeszcze taki pomysł, żeby przemnożyć staty Woodena na koniec sezonu przez brakujący współczynnik korygujący ( czyli jak zagra 70% meczów to pomnożyć wszystkie staty przez 1/0,7 i policzyć, które miejsce byłoby na końcu ), powinniśmy znaleźć jakiś kompromis. Komisarzu, jakie masz pomysły?


2016/17: silver

Offline

#23 2017-12-22 17:06:09

Decos20
General Manager
Dołączył: 2016-08-19
Drużyna: Houston Rockets
Windows 7Firefox 49.0

Odp: Nowy GM: Wooden

Z tym, że próbując nadrabiać punkty zabierzesz je tylko części, ta część na tym straci, pozostali mogą zyskać, nie odda to absolutnie tego jak wyglądałaby punktacja przy wykorzystaniu podobnej ilości slotów jak reszta.
Bliższy byłbym stanowisku, aby niezależnie od wszystkiego na koniec sezonu anulować wszystkie Twoje statsy, nie brać ich absolutnie pod uwagę w tabeli. To by było bardziej sprawiedliwe wobec wszystkich, bo nie zabrałbyś puntów nikomu, a nie tylko niektórym za niektóre kategorie.
Nie wypaczałbyś wyników pozostałym.

Weźmy choćby taką teoretyczną sytuację: drużyna A walczy z drużyną B o wygraną. Drużyna A wygrywa o 1 pkt na koniec sezonu. Sprawdzamy tabelę poszczególnych kategorii i okazuje się, że Twoja drużyna jest ostatnia we wszystkich kategoriach poza 2, gdzie jest przedostatnia. W tych to 2 kategoriach spychając na ostatnie miejsce drużynę B, zabierając jej przy tym 2 pkt, które dałyby jej wygraną w sezonie. Sprawiedliwe? Do tego typu sytuacji będzie prowadziło gonienie, jak to napisałeś w "niektórych kategoriach".

Pomnożenie statsów zaś, to raj dla każdego tankującego, nie trzeba wystawiać najmocniejszych graczy.

Offline

#24 2017-12-22 17:55:13

Wooden
General Manager
Dołączył: 2017-12-20
AndroidChrome 63.0.3239.111

Odp: Nowy GM: Wooden

Przepraszam ale masz absurdalne argumenty. Proponuję anulować w takim razie punkty za statystyki wszystkich słabych drużyn lub wszystkich tankujących drużyn lub ich punkty za straty proporcjonalnie do ilości nierozegranych spotkań. Jeśli ktoś z kontenderów będzie miał mniej punktów od drużyny która w pewnym momencie była -170 w grach i przez to przegra to to nie jest niesprawiedliwe tylko jest potwornym wręcz frajerm

Offline

#25 2017-12-22 18:57:04

Decos20
General Manager
Dołączył: 2016-08-19
Drużyna: Houston Rockets
Windows 7Firefox 49.0

Odp: Nowy GM: Wooden

Niektóre drużyny tankują pewne kategorie, można więc je przegrać nawet mając o połowę zagranych meczów mniej.

Jeszcze raz powtarzam, nie Ty ratujesz nas, tylko my dajemy Tobie możliwość dołączenia do ligi. Nie musisz tego robić, nie uszczęśliwisz nas jeśli to teraz zrobisz, więc nie oczekuj za to bonusów, bo podejrzewam, że praktycznie każdy z tankujących zamieniłby się z Tobą na sytuację, w której może nie dograć 100 meczów i nie mieć kary. Dlaczego masz mieć od nich lepiej? Bo dołączasz teraz do ligi? To jest argument? To przecież każdy z tych tankujących lepiej wyjdzie na tym, że Miami zostanie do końca sezonu bez GMa, bo będą mieli szansę na ostatnie miejsce po dodaniu Miami punktów karnych po sezonie, w przeciwnym przypadku ostatnie miejsce jest Twoje niemalże z urzędu. Absurd.

Nie chcesz mieć kary z niedograne mecze? Przejmij drużynę po sezonie, nie będziesz musiał nic nadrabiać.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
mojejelitka - teamzera - filmynaswieta - rok2semestr2 - polocraftforum