Liga Dynasty Fantasy NBA

Nie jesteś zalogowany na forum.

#26 2017-12-22 18:58:00

Wooden
General Manager
Dołączył: 2017-12-20
AndroidChrome 63.0.3239.111

Odp: Nowy GM: Wooden

Bez jaj, cały czas zastanawiam się jakim cudem doszedłeś do refleksji że grająca drużyna bardziej wypaczy statystyki niż nie grająca. Przecież to przeczy samej idei rozgrywania ligi. W takiej sytuacji mógłbyś postulować anulowanie sezonu każdej drużyny która nie rozegrała choć jednego spotkania. Nie umiem w to uwierzyć.
Co do Twojego ostatniego postu- nikomu nie robię łaski i nikt mi nie robi łaski że tu gram. Nie przypisuj mi tu dodatkowej narracji bo próbujesz to robić już w kolejnym poście.
Tłumaczę poza tym jak komu dobremu - w interesie ligi jest żeby w moim interesie było nadrabianie spotkań. Poza tym tak przedstawił mi to Komisarz zapraszając do ligi. Szczegóły miały być do do grania później żebym mógł jak najszybciej zacząć ogarniać ten team i nadrabiać spotkania, co według Ciebie jest jak się okazuje szkodliwe. To dość zabawne

Ostatnio edytowany przez Wooden (2017-12-22 19:03:48)

Offline

#27 2017-12-22 19:14:45

Hermman
General Manager
Dołączył: 2016-08-16
Drużyna: Los Angeles Lakers
WindowsFirefox 57.0

Odp: Nowy GM: Wooden

Boże
Gówno burza oczywiście musiał zrobić nie kto inny jak decos
W połowię kończę czytać twoje wpisy bo przekraczają dopuszczalny poziom głupoty
Słyszałem, że nikt nie chce grać z Tobą i się nie dziwię.
Jeśli ty walisz teksty typu: "Jeszcze raz powtarzam, nie Ty ratujesz nas, tylko my dajemy Tobie możliwość dołączenia do ligi" to mi się śmiać chcę.
Czekaj....a może to my mamy szansę dołączenia do ligi gdzie gra słynny Decos?!?!

Koleś unikałeś mnie żeby potwierdzić wymianę którą sam zaproponowałeś i wisiała na forum a teraz pierwszy szczekasz

P.S
To jest gra , gramy dla zabawy a ty szczekasz jakby dach nad głową miał stracić.


Email: hermman891@gmail.com
Twitter: @HermmanM

Offline

#28 2017-12-22 20:02:27

Decos20
General Manager
Dołączył: 2016-08-19
Drużyna: Houston Rockets
Windows 7Firefox 49.0

Odp: Nowy GM: Wooden

To oczywiste, że drużyna niedogrywająca meczów wypacza wyniki, stąd właśnie kary za to niedogrywanie. I to także oczywiste, że bardziej sprawiedliwe będzie w takim przypadku nie branie pod uwagę wcale takiej drużyny. Nie ma jednak takiego przepisu, są kary i ok, każdy się z tym musi liczyć. Ale wypaczanie wyników przy jednoczesnym braku kary to już przesada.
I nie hiperbolizuj, bo też nie wymagajmy, by każdy zagrał dokładnie tyle samo spotkań, stąd też brak kary jest nie za niedogranie 1 meczu, tylko przynajmniej 20.

I nie twierdzę, że ktoś tu komuś robi łaskę, ale taką narrację sam tu sobie przypisałeś.

Wooden napisał/a:

Spójrz na mnie - wchodzę i biorę stracony sezon drużyny. Chcesz żebym się angażował i zapierdalał żeby wszystkim grało się tu dobrze a samemu nie miał z tego ani szansy walki ani picku. Gdzie tu sens?

Moim zdaniem, w tym momencie nadrabianie spotkań wcale nie jest już niestety w interesie ligi. I tak nie zdołasz tego zrobić, o czym sam pisałeś. A już dawanie Ci bonusów za to żebyś to robił..


Hermman- gdzie tu widzisz gówno burzę?
Ja widzę dyskusję, po której  decyzję podejmie komisz.
Ty kończysz czytać moje posty w połowie, zarzucając głupotę, a choćby Jordan:

jordan20 napisał/a:

zgadzam sie w 100% z decosem !

Rozumiem, że on też w tym momencie przekroczył dopuszczalny poziom głupoty?

Widzisz jakiś problem w usunięciu Miami z ligi po sezonie? Można to przecież spokojnie zrobić. Ale nie trzeba, można też dać komuś okazję do grania. I nie rozumiem dlaczego odczytujesz to jako dostąpienie zaszczytu dołączenia do ligi, bo ja nigdzie tak nie napisałem, jest to po prostu możliwość dołączenia do zabawy.

Odnośnie nie potwierdzonej wymiany, nie unikałem Ciebie, pisałem, że czekam z potwierdzeniem w związku z sytuacją na FA, nie chciałem przekroczyć salary. Miałeś prawo zerwać wymianę, skorzystałeś, tyle.

I zauważ, że ja nikogo w żadnym miejscu nie obraziłem, piszę, argumentuję, dyskutuję. Porównaj to do swojego wpisu.
I kto tu "szczeka"?

Offline

#29 2017-12-22 20:25:46

Hermman
General Manager
Dołączył: 2016-08-16
Drużyna: Los Angeles Lakers
WindowsFirefox 57.0

Odp: Nowy GM: Wooden

Nie widzisz tego że ty szczekasz wszędzie i ludzie mają dosyć gry z Tobą ?

Ile razy ludzie już odchodzili bo robiłeś gówno burzę ?
A wszystko po to żeby decosik sobie wygrał hahaha


Email: hermman891@gmail.com
Twitter: @HermmanM

Offline

#30 2017-12-22 20:44:54

Decos20
General Manager
Dołączył: 2016-08-19
Drużyna: Houston Rockets
Windows 7Firefox 49.0

Odp: Nowy GM: Wooden

Hermman napisał/a:

A wszystko po to żeby decosik sobie wygrał hahaha

Ładnie podsumowałeś się tym wpisem, szkoda na ciebie czasu..

Nie walczę w tym sezonie ani o wygraną, ani o pick, ale o ogólną sprawiedliwość walczę zawsze.

Offline

#31 2017-12-23 00:04:21

Hermman
General Manager
Dołączył: 2016-08-16
Drużyna: Los Angeles Lakers
WindowsFirefox 57.0

Odp: Nowy GM: Wooden

Decos20 napisał/a:

o ogólną sprawiedliwość walczę zawsze.

Wow...Bohater!

1.decos
.
.
.
.
2.Superman i reszta


Email: hermman891@gmail.com
Twitter: @HermmanM

Offline

#32 2017-12-23 05:55:30

fluber
General Manager
Dołączył: 2016-08-15
Drużyna: Milwaukee Bucks
WindowsChrome 63.0.3239.84

Odp: Nowy GM: Wooden

Dobra Panowie, nie ma sensu się ze sobą kłócić. Chyba w większości się zgadzamy, że Wooden nie powinien ponosić kary za poprzedniego właściciela drużyny i chyba wszyscy się zgadzamy, że potencjał drużyny Woodena to wcale nie jest ostatnie miejsce, więc trzeba się zastanowić, jak to wszystko urealnić.

Chociaż serio, dopóki Wooden nie zwolni Knighta to naprawdę rozważam zachowanie kary z poprzedniego sezonu:)


2016/17: silver

Offline

#33 2017-12-23 10:25:18

TheDrwalu
General Manager
Dołączył: 2017-06-29
Drużyna: Phoenix Suns
Windows 8Chrome 63.0.3239.84

Odp: Nowy GM: Wooden

fluber napisał/a:

Chociaż serio, dopóki Wooden nie zwolni Knighta to naprawdę rozważam zachowanie kary z poprzedniego sezonu:)

Posiadanie tej łajzy Knighta w składzie jest wystarczającą karą.


Twitter: @PiotrDrwalu

Offline

#34 2017-12-23 10:43:42

Wooden
General Manager
Dołączył: 2017-12-20
AndroidChrome 63.0.3239.111

Odp: Nowy GM: Wooden

Fluber:
1) Uwierz że tak nie cierpię Knighta że gdyby to nie była totalna głupota to bym go zwolnił tylko dla przyjemności zwolnienia lamusa.
2) Nie zwolnię go aż do trade deadline bo to doskonały filler do wymiany. Mam małe kontraktu a ten leszcz ma kończącą się sporą umowę.
3) W kształcie w jakim przejąłem ten team to była low5 drużyna ligi. Łatwo to policzyć. Do wygrania zbiórki i bloki, reszta koszmarna

Ostatnio edytowany przez Wooden (2017-12-23 10:44:42)

Offline

#35 2017-12-23 11:22:45

fluber
General Manager
Dołączył: 2016-08-15
Drużyna: Milwaukee Bucks
WindowsChrome 63.0.3239.84

Odp: Nowy GM: Wooden

Wooden:
1)Za Knighta już wysłałem Ci ofertę na priv
2)Więc chętnie pozbawię Cię problemu:)
3) Ja nie przeczę, że ta drużyna to maksymalnie może 14 miejsce by zajęła, gdyby grała normalnie i wszyscy byliby zdrowi.


2016/17: silver

Offline

#36 2017-12-27 20:04:56

Robertmazi
General Manager
Skąd: Łódź
Dołączył: 2016-07-11
Drużyna: Hornets
WindowsFirefox 57.0

Odp: Nowy GM: Wooden

Robertmazi napisał/a:

Zgłaszałem wymianę GMa po 2 tygodniach sezonu, gdy nie było tak wielkiego problemu z GP, zaczynamy działać po 2 miesiącach. Jeśli stracą na tym inne zespoły z loterii, to ja już wolę zepchnąć Miami na sam dół.

Zdania nie zmieniłem, ale jeśli wooden naprawdę zmniejszyłby stratę GP w znaczący sposób (dajmy na to te jego realne 50-60 gier), to nagrodziłbym jego zespół ostatnim miejscem w loterii i dzięki temu miałby dalej szanse na wyższy pick, a w najgorszym miejsce 8. W tym momencie nie znajdziemy rozwiązania, które zadowoli innych graczy z dołu tabeli, jeśli Miami miałoby fory przed karami do loterii, ale pozostawienie go bez picku czy z pickiem na końcu pierwszej rundy pozbawiłoby motywacji każdego.

Offline

#37 2017-12-27 20:27:08

Decos20
General Manager
Dołączył: 2016-08-19
Drużyna: Houston Rockets
Windows 7Firefox 49.0

Odp: Nowy GM: Wooden

Nadrobienie 50-60 gier już nic tu nie zmieni.
Natomiast sytuacja wygląda w tej chwili tak, że Wooden nie dostanie kary wykluczenia za niedograne mecze przez poprzednika, a maksymalna ilość karnych pkt to 50.  Drużyna Woodena ma w tej chwili 40 pkt, dodając 50 karnych będzie miał 90, 12 w tabeli Philadelphia ma 91,5 pkt. Przecież tu nie ma o czym dyskutować..

Offline

#38 2017-12-27 21:34:51

Wooden
General Manager
Dołączył: 2017-12-20
AndroidChrome 63.0.3239.111

Odp: Nowy GM: Wooden

Owszem nie ma. Czekamy na głos komisarza
BTW.  Mam nadzieję że tutejsi Wojownicy o Totalną Sprawiedliwość (w skrócie komuniści) zdają sobie sprawę że wziąłem  low5 zespół ligi który w kształcie w którym go wziąłem był w najlepszym przypadku low5 też w tym sezonie a w sytuacji tanku był bezdyskusyjnym low1. W jaki więc sposób pogorszenie tego picku oznacza Sprawiedliwość?
Nie tłumacz nawet tego, dalsza dyskusja to czysta sofistyka.

Ostatnio edytowany przez Wooden (2017-12-27 21:43:15)

Offline

#39 2017-12-27 22:43:17

bulek
General Manager
Dołączył: 2016-08-17
Drużyna: New York Knicks
Windows 7Chrome 63.0.3239.84

Odp: Nowy GM: Wooden

Wooden nie powinien płacić za błędy poprzednika, ale też nikt nie powie, że ma w tej chwili najgorszy team w lidze.
Twierdzenia, że Knight to nie FA-s i jest nieopłacalne wyoutowanie go mnie nie przekonują totalnie. OK, jeśli się go uda sprzedać za coś grającego, tym lepiej. Ale Knight to już od 2 lat pan nikt i jeśli przez hodowanie w teamie takiego typa ilość odrabianych slotów jest ograniczana, to też należy się nad czymś zastanowić. Albo odrabiamy sloty za wszelką cenę i udowadniamy, że maksymalna kara za ich niewykorzystanie jest niesprawiedliwa, albo trzymamy Knighta i tą opinię jednak potwierdzamy. Sorry - sytuacja dla mnie jest jasna, jestem za złagodzeniem kary, ale wtedy, jeśli się będzie robiło wszystko, by sloty odrabiać. Rozumiem, że sprzedaż Goberta może się nie mieścić w taktyce, ale wyoutowanie Knighta? Równie dobrze można było tak mówić o nieaktywnym Moncie.

I też zgadzam się - nie jest to team na 1 nr draftu, więc karanie nie będzie dotyczyło GM-a, ale bardziej będzie stanowiło urealnienie rzeczywistej wartości drużyny. Całkowita amnestia ze zgodą na hodowanie Knighta - jestem na nie.

Ja mam w teamie bardziej przydatnych kontuzjowanych graczy, ale amnestii tu nikt nie przewiduje. Także trzeba zastanowić się nad obiektywnym rozwiązaniem jest kwestii.

Ostatnio edytowany przez bulek (2017-12-27 22:52:15)

Offline

#40 2017-12-27 22:59:03

Wooden
General Manager
Dołączył: 2017-12-20
AndroidChrome 63.0.3239.111

Odp: Nowy GM: Wooden

Nie jest? Jest na numer 1 przy braku zmian. To była chyba 15 drużyna poprzedniego sezonu i tylko się pogorszyła w offseason. Grając od początku miałaby jakiekolwiek punkty tylko za bloki i zbiórki. To jest pewne low5 tego sezonu, w najlepszym przypadku. A w sytuacji tankowania i sadzania najlepszych graczy, z dbaniem tylko o sloty... To pewniak do 20 miejsca. Jest tu sporo potencjału ale nie na ten sezon.
Zmiany już zrobiłem i zrobię kolejne, więc o Brandona się nie martw. Niestety boję się że nie wygram jednak ligi [dblpt]) Już zacząłem aktywność bez wiedzy jakie zasady mnie obowiązują w tym roku.
I z całym szacunkiem - będę gonił sloty bo nie jestem lamusem i taki team urąga mojemu dobremu samopoczuciu fantasy. Oczekuję tylko że nie będę tego robił bez sensu

Ostatnio edytowany przez Wooden (2017-12-27 23:00:57)

Offline

#41 2017-12-27 23:26:09

Decos20
General Manager
Dołączył: 2016-08-19
Drużyna: Houston Rockets
Windows 7Firefox 49.0

Odp: Nowy GM: Wooden

Pomyliłeś się o 1 z tym miejscem Miami w poprzednim sezonie, nie 15 miejsce a 5. [sred]) https://basketball.fantasysports.yahoo. … dfnba/2016

Offline

#42 2017-12-28 00:35:41

Wooden
General Manager
Dołączył: 2017-12-20
AndroidChrome 63.0.3239.111

Odp: Nowy GM: Wooden

My bad. Zmylił mnie pick w drafcie. Od tej pory wymienili wszystkie assety na teraz na assety na przyszłość poza podkoszowymi z tego co widzę. Choć i tak to zaskakujący wynik jak na skład jaki mieli- ale to nie ma nic do rzeczy.
Dalej się jednak będę upierał że w tym sezonie to byłoby luźno low5, przez zmiany jakie zaszły między sezonami.

Offline

#43 2017-12-31 01:34:51

jkrecidlo
Commissioner
Dołączył: 2016-07-09
WindowsOpera 49.0.2725.64

Odp: Nowy GM: Wooden

Wybaczcie spore opóźnienie, ale jestem w pracy na urlopie, odciąłem się w miarę możliwości od Twittera, forum, wszystkiego czego się dało, ale wracam i decyduję:

W przypadku Maćka drabinka z karami będzie wyglądała inaczej.

822-711: brak kary
710-700: +10 punktów ROTO
699-690: +20 punktów ROTO
689-680: +30 punktów ROTO
679-660: +40 punktów ROTO
659-640: +50 punktów ROTO
639-620: +60 punktów ROTO
619-600: +70 punktów ROTO
Jeżeli nie uda się dobić do 600 rozegranych gier, zespół Maćka zostanie cofnięty na koniec pierwszej rundy draftu.

Szybko uzasadniając i jednocześnie kończąc jakąkolwiek dyskusję:

Maciek szedł nam mocno na rękę przejmując drużynę, która jest po prostu chujowa, a do tego ma gigantyczne problemy zdrowotne. Nikt nie ma co do tego wątpliwości. TOP5 miejsce, jakie rok temu zrobił Adrian, było kombinacją zdrowia, dobrej gry rolesów, etc. Tutaj nie ma w ogóle głębi (czwarty najlepszy gracz to Belinelli, trzech najlepszych zmagało się z kontuzjami), a to ona jest kluczowa w fantasy (przynajmniej według mnie [sred]) ). Nie mam wątpliwości, że po tak spierdolonym offseasonie w obecnym kształcie to LOW3 zespół ligi. I odbieranie mu prawa do picku byłoby absolutnym idiotyzmem. Dla mnie, jako dla komisarza i dla gracza, przejmowanie słabej drużyny ze świadomością, że nie mam absolutnie nic do zyskania byłoby bezsensowne.

Z drugiej strony, przy dobrym offseasonie i odpowiednich wymianach to mógłby być zespół na miarę TOP3 ligi, a dodatkowy pick to byłby dla niego bardzo, bardzo duży asset. Wiadomo - nie można mu go oddać tak po prostu, za darmo. Ja uważam, że po prostu konieczne jest zredukowanie liczby nierozegranych gier. W tym momencie - wg projekcji na Yahoo! - drużyna Maćka ma zakończyć sezon z 637 rozegranymi meczami. Zgodnie z CBA ligi, karanie zaczyna się od 802 rozegranych gier. Różnica wynosi 170 meczów.

Zgadzam się z tym, że pełne jej nadrobienie jest nierealne. Ale konieczne jest przynajmniej mocne podgonienie (i w konsekwencji ograniczenie ściągania kontuzjowanych zawodników, np. jakiegoś Gordona Haywarda) i stąd też moja decyzja o wprowadzeniu nowej drabinki kar. Ścinamy limit meczów do rozegrania, ale z drugiej strony podwyższamy kary za złamanie kolejnych szczebli w drabince. Dla mnie jest to sprawiedliwe rozwiązanie.

Decyzja jest nieodwołalna i nie podlega dalszej dyskusji. Czy dobra, przekonamy się za kilka miesięcy.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
lowcyskila - stowarzyszeniecryptolibre - mojejelitka - rok2semestr2 - tanoth