Liga Dynasty Fantasy NBA

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2018-03-01 21:16:45

Skorup
General Manager
Dołączył: 2016-07-09
Windows 7Chrome 64.0.3282.167

Wniosek o wyrzucenie dyscyplinarne zawodnika DECOS20 z ligi

hej, chciałbym wnieść oficjalny potem o wypierdolenie Decosa z ligi dynastycznej.
Niestety kolega poraz kolejny pokazuje ze jest skończonym kretynem bez żadnego honoro a jego słowo jest warte tyle co zeszłoroczny śnieg. Wymiana dogrywana do ostatnich sekund bo się nie składały finanse, napisałem na szybko do 3 osób (Mentor odmówił, Bulka nie było, Wooden nie miał cap space), po czym Decos zmianę zaakceptował po dołożeniu picku, wczesiej sam proponując mniej korzystne dla siebie rozwiązanie (w pierwowzorze miał dostać Crawforda dostał Rossa i 2 picki). Brak mi słów i z cała pewności nigdy nie podejmę z gościem żadnej rozmowy na temat trejdow, to już 2 raz gdy odrzuca klepnięta przez siebie wymianę. Solą tej gry są wymiany a z takim osobnikiem jest to nieosiągalne - prosiłbym o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby z pewnością jakiś chętny na jego miejsce się znajdzie. Decos z łaski swojej zamilcz w tym temacie.

Offline

#2 2018-03-01 21:38:53

Decos20
General Manager
Dołączył: 2016-08-19
Drużyna: Houston Rockets
Windows 7Firefox 58.0

Odp: Wniosek o wyrzucenie dyscyplinarne zawodnika DECOS20 z ligi

Weź się nie kompromituj. Chcesz mnie wyrzucić z ligi bo nie chcę zwolnić graczy ze swojego składu? [dblpt]D
No rzeczywiście- zbrodnia! Skorup mi każe zwolnić graczy ze składu, nawet mi podpowiada jakich, a ja nie chcę tego zrobić. Winny! Wyrzucić go!

Dobrze, że winni nie są ci co nie wykorzystują rok w rok regulaminowej liczby slotów i grają dalej, nawet jeszcze się upominając co roku o amnestię..

Offline

#3 2018-03-01 21:45:34

TheDrwalu
General Manager
Dołączył: 2017-06-29
Drużyna: Phoenix Suns
Windows 8Chrome 64.0.3282.186

Odp: Wniosek o wyrzucenie dyscyplinarne zawodnika DECOS20 z ligi

Kocham ten post wyżej, pisanie o robieniu czegokolwiek przez kogokolwiek "rok w rok", gdy liga istnieje drugi sezon


Twitter: @PiotrDrwalu

Offline

#4 2018-03-01 21:54:57

Decos20
General Manager
Dołączył: 2016-08-19
Drużyna: Houston Rockets
Windows 7Firefox 58.0

Odp: Wniosek o wyrzucenie dyscyplinarne zawodnika DECOS20 z ligi

To nie jest jedyna liga funkcjonująca w podobnym składzie personalnym, są ligi ze zdecydowanie dłuższym stażem, w których te same osoby co choćby tu przed tym sezonem, praktycznie co roku nie dogrywają slotów.

Offline

#5 2018-03-01 22:11:20

TheDrwalu
General Manager
Dołączył: 2017-06-29
Drużyna: Phoenix Suns
Windows 8Chrome 64.0.3282.186

Odp: Wniosek o wyrzucenie dyscyplinarne zawodnika DECOS20 z ligi

Czyli tak właściwie, to wnerwia cię zachowanie niektórych ludzi w tej lidze. Tak samo niektórych ludzi wnerwia twoje zachowanie i w sumie to popieram wniosek, nawet jeśli jest złożony trochę pod wpływem impulsu, dla samego przeczyszczenia atmosfery w lidze.


Twitter: @PiotrDrwalu

Offline

#6 2018-03-01 22:27:58

Decos20
General Manager
Dołączył: 2016-08-19
Drużyna: Houston Rockets
Windows 7Firefox 58.0

Odp: Wniosek o wyrzucenie dyscyplinarne zawodnika DECOS20 z ligi

Nie zachowanie niektórych, bo nic mi do tego, tylko nieprzestrzeganie regulaminu.
Można nie zagrać ani jednego meczu przez cały sezon? Można. Ale regulamin nakazuje w takiej sytuacji wyrzucenie takiego kogoś z ligi. To proste. Przestrzegajmy regulaminu i po kłopocie.
Atmosfera? Nikt tu się nikomu z nikim nie nakazuje kumplować. Nie ma to wpływu na jakość gry. Nawet przeciwnie, jak są niesnaski to jest większe zaangażowanie, każdy każdemu chce coś udowodnić, etc.

Ja nie złamałem żadnego punktu regulaminu, ba! to komisz w takiej sytuacji powinien zawetować wymianę stwierdzając niemożliwość jej przeprowadzenia ze względu na brak miejsc w składzie, ale że komisz sam w tej wymianie brał udział to się zrobiła afera, do której zwyczajnie nie było podstaw.

Offline

#7 2018-03-01 22:28:09

jkrecidlo
Commissioner
Dołączył: 2016-07-09
WindowsOpera 51.0.2830.34

Odp: Wniosek o wyrzucenie dyscyplinarne zawodnika DECOS20 z ligi

ja też go popieram, bo nie jestem pierwszym, jak i jedynym, któremu Decos działa na nerwy. co ciekawe, większość kłótni czy spięć w naszych ligach wynikała właśnie z osoby Decosa. ale to temat do przedyskutowania na dniach.

Offline

#8 2018-03-01 22:44:06

TheDrwalu
General Manager
Dołączył: 2017-06-29
Drużyna: Phoenix Suns
Windows 8Chrome 64.0.3282.186

Odp: Wniosek o wyrzucenie dyscyplinarne zawodnika DECOS20 z ligi

Decos20 napisał/a:

Można nie zagrać ani jednego meczu przez cały sezon? Można. Ale regulamin nakazuje w takiej sytuacji wyrzucenie takiego kogoś z ligi.
(...)
Atmosfera? Nikt tu się nikomu z nikim nie nakazuje kumplować. Nie ma to wpływu na jakość gry. Nawet przeciwnie, jak są niesnaski to jest większe zaangażowanie, każdy każdemu chce coś udowodnić, etc.

1.Regulamin nie nakazuje wyrzucenia takiego kogoś z ligi, tylko daje taką możliwość. Pisałem już do komisarza, żeby zwrócił uwagę na GM-a Spurs i mówił, że przygląda mu się uważnie, reszta tych, którzy nie dogrywają meczów pewnie skończy z potężnymi karami i wypadnie z loterii w drafcie, który poza loterią będzie do dupy. A jak komisarz postanowił pozbyć się takiego jednego, to jego następcy robiłeś problemy od startu, więc chyba ci ten olewacz tak nie przeszkadzał.
2.Na koniec dnia to jest zabawa, a żaden normalny człowiek nie chce się bawić w towarzystwie, w których co chwilę są jakieś dymy.


Twitter: @PiotrDrwalu

Offline

#9 2018-03-01 22:45:27

Decos20
General Manager
Dołączył: 2016-08-19
Drużyna: Houston Rockets
Windows 7Firefox 58.0

Odp: Wniosek o wyrzucenie dyscyplinarne zawodnika DECOS20 z ligi

Mashi- odpowiem tu bo zamknąłeś temat- napisałeś: "bardzo łatwo jest znaleźć innego, nowego chętnego do dogadania się do wymiany na pięć minut przed trade deadline, gdy tylko wcześniej wymieniłeś wstępne uwagi ws. transakcji."

Ale jakie 5 minut, skoro zaraz po tym jak się zgodziłem, gdy już w zasadzie stwierdziliście że wymiany nie będzie kliknąłeś zatwierdzenie posta, który był gotowy i było o dokładnie sekundę za późno?

Powinieneś zawetować wymianę ze względu na brak możliwości jej przeprowadzenia. Druga sprawa jest taka, że czas na przeprowadzanie wymian był do 18. Ty o tej porze wrzuciłeś opis wymiany, ewentualne potwierdzenie miałoby miejsce po czasie, a dopiero po potwierdzeniu wymiana wchodzi w życie, więc nie przeprowadziliśmy wymiany do 18.

Nie zgodziłbym się w ostatniej chwili- byłoby ok, choć też wymiany by nie było, zgodziłem się ale się okazało, że wymiany nie można przeprowadzić- jestem winny.

Nie wiem, może ochłoń, bo rozumiem, że miałeś huśtawkę nastrojów, bo już się pogodziłeś, że nie dostaniesz centra, później się ucieszyłeś, że wygrasz ligę, bo jednak dostaniesz, by następnie znowu się okazało, że nic z tego.
Przeczytaj na spokojnie to wszystko co piszę, jutro czy za dwa dni i zobaczysz, że wszystko z tą wymianą było mocno naciągane, bo w rzeczywistości była nieprawidłowa, bo nie zmieściliśmy się w czasie, a ja nikogo nie oszukałem, a wręcz przeciwnie- zrobiłem co mogłem, by wymianę przeprowadzić, ale żaden z nas trzech nie pomyślał w tej gonitwie by wziąć pod uwagę ilość miejsc w składzie.

Offline

#10 2018-03-01 22:55:10

jkrecidlo
Commissioner
Dołączył: 2016-07-09
WindowsOpera 51.0.2830.34

Odp: Wniosek o wyrzucenie dyscyplinarne zawodnika DECOS20 z ligi

Decos, odpiszę Ci dwiema literami i ten temat też zakończę

XD

Offline

#11 2018-03-01 22:59:01

Decos20
General Manager
Dołączył: 2016-08-19
Drużyna: Houston Rockets
Windows 7Firefox 58.0

Odp: Wniosek o wyrzucenie dyscyplinarne zawodnika DECOS20 z ligi

TheDrwalu napisał/a:

1.Regulamin nie nakazuje wyrzucenia takiego kogoś z ligi, tylko daje taką możliwość. Pisałem już do komisarza, żeby zwrócił uwagę na GM-a Spurs i mówił, że przygląda mu się uważnie, reszta tych, którzy nie dogrywają meczów pewnie skończy z potężnymi karami i wypadnie z loterii w drafcie, który poza loterią będzie do dupy. A jak komisarz postanowił pozbyć się takiego jednego, to jego następcy robiłeś problemy od startu, więc chyba ci ten olewacz tak nie przeszkadzał.
2.Na koniec dnia to jest zabawa, a żaden normalny człowiek nie chce się bawić w towarzystwie, w których co chwilę są jakieś dymy.

1. ">70 nierozegranych gier będzie podstawą do wyrzucenia danego gracza z zaszczytnego grona menadżerów LDFNBA."

Nie chciałem wyrzucać kogoś w trakcie sezonu, bo czas na takie decyzje jest po sezonie. Poza tym, bardziej nawet chodziło mi o nie dawanie bonusów komuś kto przejmuje drużynę w trakcie sezonu.

2. Nie musisz czytać, nie musisz uczestniczyć w "dymach", wystarczy że będziemy działać zgodnie z regulaminem i nie będzie "dymów". Regulamin stanowi, że wymiana wchodzi w życie po potwierdzeniu przez zainteresowane strony i komisza. Czy ta dzisiejsza była? Nie była. I po temacie. Kto robi dym? Nie podoba się komuś przeprowadzanie wymian ze mną czy kimkolwiek innym? Nie ma problemu, bo nie ma nakazu by z kimś przeprowadzać wymiany. Mi też kilka osób tu nie odpowiada, nie rozmawiam z nimi i nie szukam u nich wymian i nie mam z tym problemu i nie ma "dymu". Kto więc jest problemem?

Jeszcze raz piszę, jest regulamin, grajmy według niego i po problemie. Ja regulaminu nie złamałem, a zachowujecie się jakbym to zrobił. Tu jest jedyny problem.

A od strony moralnej? Jeszcze raz napiszę: to dzięki mojemu poświęceniu wymiana miała szanse wejść w życie, ale technicznie nie była możliwa do przeprowadzenia.

Offline

#12 2018-03-01 23:10:55

TheDrwalu
General Manager
Dołączył: 2017-06-29
Drużyna: Phoenix Suns
Windows 8Chrome 64.0.3282.186

Odp: Wniosek o wyrzucenie dyscyplinarne zawodnika DECOS20 z ligi

W regulaminie nie ma też ani słowa o definicji "trade call" i w takim razie jest to kwestia, którą rozstrzyga komisarz. A kilka godzin przed deadlinem, gdy nie wiedział, że będzie taka sytuacja, powiedział mi, że decyduje moment wrzucenia wymiany na forum, a nie jej zatwierdzenia, więc wszystko jest tutaj zgodnie z regulaminem. Kto więc jest problemem? IMO ty, mimo, że rzeczywiście nie złamałeś regulaminu.


Twitter: @PiotrDrwalu

Offline

#13 2018-03-01 23:17:35

Decos20
General Manager
Dołączył: 2016-08-19
Drużyna: Houston Rockets
Windows 7Firefox 58.0

Odp: Wniosek o wyrzucenie dyscyplinarne zawodnika DECOS20 z ligi

Jeśli nie złamałem regulaminu to jak jestem problemem?

Wymiana NIE MOGŁA wejść w życie ze względu na to, że zawodnicy, których miałem przejąć nie zmieścili się w moim składzie.
Komisz w takiej sytuacji powinien ją zawetować i nie ma problemu.

Jak ktoś źle policzy salary i się okazuje, że dwie strony się dogadały, ale kasa się nie zgadza to komisz wetuje, więc skoro strony się dogadały a ilość miejsc w składzie się nie zgadza to też komisz wetuje. Tyle.

Offline

#14 2018-03-01 23:27:09

TheDrwalu
General Manager
Dołączył: 2017-06-29
Drużyna: Phoenix Suns
Windows 8Chrome 64.0.3282.186

Odp: Wniosek o wyrzucenie dyscyplinarne zawodnika DECOS20 z ligi

Przed chwilą twoim największym problemem z tą wymianą było to, że nie potwierdziłeś jej przed 18. A jeżeli problemem jest to, że nie mieściłeś kogoś w swoim składzie, to mogłeś zwolnić gracza dopiero pozyskanego, bo tutaj, w przeciwieństwie do realnej NBA nie musisz mieć takiego gracza nawet przez moment w składzie, wystarczy, że masz w budżecie jego gwarantowane pieniądze użyte, żeby deal był prawidłowy z finansowego punktu widzenia. I zanim napiszesz znowu, że nikt ci nie może mówić kogo masz zwalniać- to prawda, ale zazwyczaj jest tak, że akceptując wymianę, zgadzasz się dostosować skład do przyjętych warunków. Taka niepisana zasada i myślę, że to też trochę wpływa na przywoływanie tutaj argumentu moralnego.


Twitter: @PiotrDrwalu

Offline

#15 2018-03-02 00:27:49

Decos20
General Manager
Dołączył: 2016-08-19
Drużyna: Houston Rockets
Windows 7Firefox 58.0

Odp: Wniosek o wyrzucenie dyscyplinarne zawodnika DECOS20 z ligi

Niepisana zasada? Czyli formalnie brak zasady.

Żaden z nas nie pomyślał o ilości graczy, bo wymiana była dogadywana na ostatnią chwilę. Równie dobrze Skorup czy Mashi mogli o tym pomyśleć bo to powinno być wpisane w warunkach wymiany, a jeśli nie było to wymiana ne przechodzi bo nie ma miejsc.
Zgodziłem się wziąć Rossa i picki z nadzieją, że uda mi się go, dając te picki, opchnąć komuś w przyszłości. Brak miejsc sprawił, że musiałbym zwolnić Rossa, czyli zamiast szans na jego opchniecie musiałbym wpisać jego kontrakt w salary. To ewidentnie sprawiło, że wymiana stała się dla mnie nieakceptowalna, bo na kilkanaście minut przed deadline mieliśmy dogadaną wymianę, tylko trwało poszukiwanie kogoś kto przejmie kontrakt Rossa w zamian za picki, a gdy nikt taki się nie znalazł postanowiłem zaryzykować i wziąć na siebie szukanie takiego dealu w przyszłości, robiąc przysługę pozostałym stronom wymiany. Nie godziłem się jednak na przejęcie Rossa, zwolnienie go i wpisanie jego kontraktu do salary. Gdy się okazało, że taki układ musiałby mieć miejsce w tej wymianie nie zatwierdziłem wymiany, bo nie zostały spełnione warunki, które zaakceptowałem. Proste.
Wpływ na to miał fakt, że wymiana nie była do końca przemyślana, bo nie było na to czasu i nie wszystko zostało dokładnie sprawdzone.
Nie zablokowałem natomiast możliwości wymiany Mashiemu czy Skorupowi swoją decyzją o wzięciu Rossa i picków, bo dosłownie 5 sekund po tym jak napisałem, że to biorę, Mashi kliknął "wyślij" na forum i wrzucił wymianę, bo miał już wszystko rozpisane, a była już sekunda po deadline.

Równie dobrze Mashi mógł to zrobić bez mojej zgody i zyskać czas na przekonanie mnie do dealu. W tym momencie deal zależał już tylko ode mnie, tylko ja go mogłem klepnąć, bądź nie, bo tylko mnie nie satysfakcjonowały warunki. I z tego punktu widzenia o co są pretensje do mnie? O to, że nie sprawdziłem dokładnie możliwości wymiany i się zgodziłem? Jakbym zaczął sprawdzać i robił to choćby pół minuty, to tyle właśnie bylibyśmy po czasie i choćby warunki mi odpowiadały to by już było za późno.

Może napiszę to jeszcze raz: to poważnie było tak, że jak tylko napisałem, że się zgadzam to Mashi kliknął "wyślij". Czas na dokładniejsze sprawdzenie wszystkiego był dopiero po wysłaniu, wcześniej liczyliśmy, że ktoś inny przejmie Rossa.

Dlatego proponuję postawić się w mojej sytuacji, którą tu opisałem. Ustaliliśmy jakieś warunki ale nie było czasu na sprawdzenie czy one są możliwe do spełnienia, później się okazało że nie, więc wymiana nie przeszła.

I jeszcze jedno- dogadaliśmy jakiś czas temu wymianę Chrisa za Hollisa, ustalaliśmy tylko jak ją rozpisać z TPE. Jak już zostało ustalone jak działa TPE i napisałem, że możemy robić deal bo kontrakt Chrisa sobie w to TPE wpiszę, to się wycofałeś z wymiany. I tego typu sytuacji jest więcej. I ja nie mam z tym problemu, bo dopóki wymiana nie jest wpisana w temacie i potwierdzona przez strony i komisza to jej nie ma.
A ostatnio jak znów chciałeś wytrejdować Chrssa to dogadaliśmy się dość szybko. Czyli można, nie?

Wiadomość dodana po 06 min 57 s:
I nie było moim największym problemem to, że wymiana była zrobiona po czasie, od początku pisałem, że nie mam miejsc w składzie i dlatego wymiany nie potwierdzam.
Ale formalnie wymiana wchodzi w życie po zaakceptowaniu, a nie opisaniu. Bo opisać można coś dzisiaj, a potwierdzić jutro, albo jeszcze później. Jak to się ma do deadline dzisiejszego? Jeśli jednak komisz stwierdził inaczej to ok, tylko też szkoda, że tego nie napisał do wszystkich.
Niemniej, tak jak pisałem wcześniej, główny problem to brak miejsc w składzie.

I ostatnia kwestia: podejmujecie temat wyrzucenia jednego z najbardziej aktywnych graczy, który nie złamał ani jednego punktu regulaminu, a jest x graczy totalnie olewających, z którymi brak jakiegokolwiek kontaktu i łamiących regulamin i Wam to nie przeszkadza.
Lepiej się gra z takimi co tylko skład na yahoo wystawiają, albo i nawet tego nie robią? No chyba nie.

Offline

#16 2018-03-02 01:01:31

jkrecidlo
Commissioner
Dołączył: 2016-07-09
WindowsOpera 51.0.2830.34

Odp: Wniosek o wyrzucenie dyscyplinarne zawodnika DECOS20 z ligi

dobra, skończ już te gorzkie żale

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
testertesterow - ct - mybase - kalwenia - pronix